Hana Zajíčková v sexy kožené bundičce.

Hana Zajíčková v sexy kožené bundičce. Foto: Archiv TV Nova

Tahle kočka s mongolskou krví je nejrajcovnější česká televizní moderátorka. Pánové, co na ni říkáte?

Hana Zajíčková (25) je nejen oblíbená moderátorka, ale taky pořádně sexy kočka. Pětadvacetiletá dívka, která za svůj exotický vzhled vděčí česko - mongolsko - čínským kořenům, teď nafotila sérii fotografií, na kterých vypadá opravdu skvěle.

Ať už ve zlatém kompletu nebo v krátké kožené bundičce a džínách, ve kterých vynikne Hančina štíhlá postava, neuvěřitelně jí to sekne. „Mám ráda cool trendy styl. Co rozhodně nemám ráda, je takový ten barbínovský styl a růžovou, to je taková hysterická barva,“ řekla k výběru outfitů sympatická černovláska.

K moderování pořadu Backstage na česko-slovenské MTV se Hanka dostala klasicky - přes konkurz. „Na jaře roku 2009 jsem se zúčastnila castingu. Od září 2009 jsem procházela různými školeními a naostro moderuji od roku 2010. Předchozí zkušenost s moderováním jsem neměla,“ popsala. „Moje práce mě baví, protože nikdy není stejná a je to adrenalin. Baví mě, když se něco děje.“

A děje se toho kolem ní opravdu hodně. Díky své profesi už se stihla seznámit s mnoha významnými osobnostmi hudební branže, a to nejen té české. „Hned můj druhý rozhovor byl s rapperem 50 Centem. Od té doby jsem se setkala ještě například s Anastaciou, Fergie z Black Eyed Peas, Charlie Straight nebo Rytmusem,“ vyjmenovala Hanka. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků