Hlavní obsah
Článek

Součástí nové reality show Asia Express jsou i doprovodné podcasty, které dávají nahlédnou do zákulisí dobrodružné soutěže. EsterIcy z týmu Chicas zavzpomínaly na momenty, které se do televize už nevešly. Ester prý hned na začátku soutěže stihla porušit jedno přísné pravidlo.

Jedním z tajemství Asia Express je osobní kontakt. Ten je zakázán! „První den v návalu emocí jsem naskočila na Vaška (30) (moderátor – pozn.) a objala ho. Pak jsem dostala trošku sekec, že to dělat nemáme. Ale to byla čistá radost,“ řekla tanečnice s tím, že tohle drsné pravidlo také znemožnilo loučení s prvními odpadlíky. „Pamatuji si, jak jsme na ně chtěli všichni nalítnout a obejmout je, ale bylo nám to zakázáno, protože jsme byli v oblasti chrámu, kde se to nemůže,“ vysvětlila.

Icy pak také promluvila o fekálním zážitku, který v televizi také nebyl. „Mrzí mě, že se do sestřihu nedostala korba s výkaly. To byla naše první stopnutá korba, kde vyloženě jedeme mezi ho*nama. Jako fakt se v tom válíme, zpocený, krásný, abychom přijely vyloženě vyvoněný ke Kubovi (35) (moderátor – pozn.),“ uvedla s úsměvem.

V show hrají také velmi důležitou roli kameramani, kteří běhají společně s účastníky. Každá dvojice má přiděleného svého kameramana. A pokud jde o tým Jelýtek, který je složený z vrcholových sportovců Vávry Hradilka (38)Tomáše Slavíka (38), tak jich vystřídali víc. Jednoho totiž uhnali. „Je to tak, uhnali kameramana, kterej pak musel odjet do Česka,“ práskla na ně Icy.

4
fotky

Další články

Načítám