Článek
Jak jsme již před pár měsíci informovali, do Survivoru se oficiálně vrátili účastníci, kteří už v drsné reality show jednou soutěžili. V tomto případě se jedná o velmi silné hráčky. A to tanečnici Johanku (33), která soutěžila ve druhé sérii, a policistku Kristinu, kterou diváci znají ze třetí série.
K odhalení došlo v momentě, kdy moderátor Ondřej Novotný (48) svolal oba kmeny na speciální místo, kde zhasl pochodeň každému hráči a symbolicky ukončil jeho dosavadní život ve hře.
Hráčům představil Johanku s Kristinou a řekl, že je jejich úkolem poznat nové spoluhráče, vybrat, komu svěří imunitu, a rozhodnout, kteří dva hráči půjdou do duelu bojovat o svou záchranu. Johanka se připojila do kmene Hrdinů a Kristina do kmene Padouchů.
„I když jsem byla podle diváků neoficiální vítězkou mojí série, myslím si, že šance vyhrát titul Survivor mi stále patří. Místo hry srdcem chci tentokrát hrát rozumem,“ řekla Johanka, která si půjde pro vítězství stejně jako Kristina.
„Tuhle šanci beru jako ponaučení z mých chyb. Rozhodně bych toho chtěla využít a zlepšit svoji sociální hru. Pokud člověk jednou zažije Survivor, chce ho vždy zažít znovu,“ dodala Kristina.


