Hlavní obsah
1:35
1:35

Chcete-li článek poslouchat, přihlaste se

Článek

Další nečekaný návrat v Love Islandu! Do vily se krátce před finále vrátila účastnice loňské série, známá influencerka Dominique Alagia (20). Přišla si pro svého expartnera Honziho? Toho svým příchodem překvapila hned po ránu…a to po vášnivé noci s Patricií.

Letošní série Love Islandu pomalu, ale jistě míří do finále. O vítězný post se ucházejí už jen poslední 4 páry a atmosféra houstne… náladu srdíčkům však alespoň na pár minut zvedla sladká odměna v podobě návštěvy těch nejbližších. Ne pro všechny se ale jednalo o milé překvapení.

Zatímco za většinou účastníků na ostrov lásky přijeli jejich rodinní příslušníci, za Honzim dorazila jeho expřítelkyně Dominique Alagia. Známá influencerka Honziho s Patricií překvapila krátce po jejich probuzení v Hideaway. Zatímco Honzi neskrýval nadšení, Patricie už tak šťastná nebyla.

Honzi má se svou expřítelkyní Dominique skvělé vztahy, považuje ji prý za svou nejlepší kamarádku. Přiznal však, že pro ni má stále slabost. Patricie celou situaci respektuje, neskrývala ale obavy ze společného setkání… s Dominique se nakonec seznámila o dost dříve, než původně čekala.

Narušení vztahu se ale Patricie zjevně bát nemusí, jak ji ostatně Dominika ujistila. Influencerka se nechala slyšet, že svému bývalému nový vztah přeje a vztah Honziho a Patricie „posvětila.“

4
fotky

Další články

Načítám