Článek
Hostem dalšího dílu pořadu Super Spicy byl nejstarší český pornoherec Pavel Halabica, který je ve svých dvaasedmdesáti letech stále aktivní. „Já říkám, že porno je pro mě spojení příjemného s užitečným. Pomiluju se s mladými holkami, a ještě dostanu zaplaceno,“ říká.
Začal až ve 47 letech, za sebou má pětadvacet let v branži. Jeho cesta k pornu je poměrně zábavná. Začal po rozvodu, kdy si dal do novin inzerát, že „vousáč s nedostatkem času a přebytkem sexuální energie hledá podobně postiženou přítelkyni“. A našel.
S kamarádkou pak chtěli najít ještě někoho, kdo by je při sexu natočil, a ozval se člověk se zkušeností ze zahraničního erotického průmyslu. A zatímco dotyčná do branže odmítla jít, Pavel to zkusil a uspěl. Dnes je legendou ve svém oboru.
V pořadu promluvil o nejčastějších scénách, které natáčí, o nejlepších zážitcích z natáčení, o tom, co ho vzrušuje v osobním životě, nebo zda si něčím vypomáhá při natáčení s mladými dívkami. „Asi půl roku jsem točil bez čehokoli. Po půl roce mi přišel dopis z finančáku, že dlužím, do toho holka na setu neměla testy, takže jsem tehdy nějak nezafungoval. Teď si občas něco vezmu,“ řekl. Co dál prozradil?
Nový díl Super Spicy vyjde v pondělí 10. srpna večer na Super.cz.



