Článek
Fashion Boss Filip Vaněk (48) dokázal, že umí nejen kritizovat, ale také chválit. Až na výjimky se tentokrát výběr outfitů českým celebritám povedl. A dokonce pochválil i zpěvačku Sharlotu za její extravagantní oblečení.
„Takhle chodí oblékané holky v Japonsku. Ono se jí to povedlo. To je takový úlet, že to funguje a ona to unese. Klaplo jí to. Má to koule,“ řekl na adresu zpěvačky stylista. Zabodovaly Kateřina Průšová, Tereza Kostková nebo Aneta Vignerová. Přesto byly i hvězdy, které Vaňka nenadchly.
„Tento outfit se objevil poprvé na jevišti v roce 1989, korzet byl pudrový, byl přes kalhoty a měl špičatou podprsenku. Byl stvořen pro Madonnu na turné. Tam to fungovalo. Když to není korzet od Jean Paul Gaultiera, nejste Madonna, stojíte v baru, tak nemůžete vypadat jako Madonna. Kvůli tomu korzetu vypadá jako laciná děva. Tady se to předností nejeví,“ řekl Vaněk o bývalé královně krásy Nikole Uhlířové.
Nezabodovala ani finalistka Survivoru, modelka a kouzelnice Adéla Svobodová. „Kouzlit s oblečením fakt neumí. Pokud je kouzelnice, mohla si vykouzlit něco pěkného. V denimovém oblečení v kombinaci s černou neokouzlíte ani v kanceláři. Za mě je to hodně špatná kouzelnice s módou,“ překvapil Vaněk.
Ani další finalistka Survivoru to nedala na jedničku. Influencerka Dominika Horáková dobře pracovala s trendy, ale nedotáhla to. „Celá je hnědá, dobře pracuje s punčochou. Šlape to i s kabelkou. Ovšem šlapala by lépe, kdyby měla volnou kozačku a neupozorňovala by na tloušťku lýtka. Lépe se šlape na podpatku. Na šlapání jsou kanady nevhodné,“ dodal Vaněk.
Simona Babčáková zvolila podle Vaňka špatný model, který nepomohl její postavě. „Simona si střihem kalhot a posazením do nižších partií zkracuje nohy a upozorňuje na šířku této oblasti. Volbou obutí tento um rozšířit a zkrátit přivádí k naprosté dokonalosti,“ uzavřel stylista.
Jak dopadly další hvězdy? Na to se podívejte v novém díle Fashion Bosse právě teď.

