Článek
Po dovolené se Jindřich Rajchl vrátil nabitý jako elektrárna. Poslanec nelení a s vervou se pustil do toho, co mu jde nejlépe. Do strefování se do ostatních. Tentokrát zacílil na zetě expremiéra Petra Fialy, na kterém nenechal nit suchou.
„Přišlo mi upozornění na příspěvek Michala Chládka, jenž je zetěm Petra Fialy, díky němuž vymetl všechny možné i nemožné politické fleky, jen aby se nemusel živit normální prací. Ve svém žlučovitém komentáři na adresu nové koalice se nezapomněl otřít ani o mě, že prý denně někoho urážím,“ nechal se slyšet na sociální síti.
„Ne, neurážím, Míšo. Jen popisuju fakta bez obalu a politické korektnosti. Pokud se to někoho dotýká, tak je to jeho problém, ne můj. Ostatně, jak říká jedno známé české přísloví, pro pravdu se člověk zlobí,“ shrnul. On sám je toho zářným důkazem. Když se někdo naveze do něj, kope kolem sebe hlava nehlava, co na tom, že má dotyčný pravdu. A coby „správný“ právník hned vyhrožuje soudem.
„Třeba pro tebe bych taky měl jeden malý vzkaz. Jediné, co je pro chlapa víc ponižující než být povoláním syn, je být povoláním zeť. Snad to nebudeš brát jako urážku. I v tomto případě se totiž jedná o pouhé konstatování zcela zjevného faktu,“ dodal Rajchl, který na sebe v tu chvíli musel být ohromně pyšný.
Však mu také jeho fanoušci houfně zatleskali a o zeťovi Fialy, který nejednomu z nich vizuální podobou připomněl Jiřího Mádla, neřekli pěkného slova. Expremiér na jeho příspěvek zatím nereagoval.




