Hlavní obsah
Článek

Každá žena se v létě potýká se stejnými nepříjemnostmi – nepříjemné pocení pod podprsenkou, nepohodlný střih, nepadnoucí košíčky, proznačující se švy… Tento výčet spojený se spodním prádlem by mohl jít do nekonečna. Ale nemusí! Stačí si najít tu pravou – perfektní podprsenku, která se vám přizpůsobí tak, že o ní nebudete vědět.

Co očekáváte od ideální podprsenky?

Foto: Super.cz
Více

Foto: Super.cz

Komerční sdělení

Podle provedeného průzkumu oslovené ženy uvedly, že od podprsenky hlavně očekávají pohodlí při nošení. Jako druhé nejdůležitější hledisko uvádí vzhled a třetí v pořadí perfektně vytvarovaný dekolt. Nakonec následoval požadavek dobrého vzhledu pod oblečením - je přeci trapné, když podprsenka proznačuje švy skrz oblečení. Podprsenka 3D Spacer splňuje všechny nejdůležitější požadavky vyjádřené oslovenými ženami. Ale nejen to. Má i vlastnosti, které ji řadí mezi opravdu revoluční kousky.

Podprsenka, která dýchá

Foto: Super.cz
Více

Foto: Super.cz

Komerční sdělení

Patentovaná technologie 3D Spacer zajišťuje dokonalou prodyšnost. Speciální dvouvrstvý porézní materiál se vzduchovou mezerou je mimořádně lehký a vysoce prodyšný. Díky této sendvičové konstrukci dokážou košíčky během nošení dokonale reagovat na změny vaší tělesné teploty a odvádět případnou vlhkost. Proto zůstává tato neuvěřitelně lehká podprsenka uvnitř suchá i při vyšší tělesné zátěži či během parných letních dní. A nyní ji navíc pořídíte v novém designu – co říkáte na stříbřitě lesklou variantu s ozdobnou krajkou?

Pro každý den, pro každou příležitost

Foto: Super.cz
Více

Foto: Super.cz

Komerční sdělení

Hladké košíčky beze švů dokonale splynou s křivkami vašeho těla. Podprsenka se tak skvěle hodí i pod opravdu těsné oblečení či tenká trika. „Testovala jsem Spacer pod přiléhavými triky a halenkami. V popisu podprsenky stálo, že nebude vidět pod oblečením. A to se také stalo, švy opravdu neproznačuje," říká Jana P. Přesvědčte se samy a vyzkoušejte jednu ze čtyř barevných variant dvou modelů. Dáte přednost bílé, černé, smetanové tělové nebo kávové barvě? A zvolíte model s krajkovým obvodem, nebo vsadíte na jednoduchost?

Pro prsa všech velikostí

Foto: Super.cz
Více

Foto: Super.cz

Komerční sdělení

Tato revoluční podprsenka je určena pro každou ženu, která touží po komfortu. Skvělé vlastnosti košíčků Spacer a komfortní široká ramínka ocení všechny ženy. Především však ženy s opravdu velkými ňadry - výhradní prodejce pro Českou republiku Astratex s.r.o. nabízí podprsenky 3D Spacer v široké škále velikostí. Paní K., která podprsenku testovala, nosí velikost 80/D a v testovacím protokolu uvedla: „Konečně se nepotím! Ženy, které mají větší prsa, moc dobře vědí, o čem mluvím...“ Nový model Viola 3D Spacer v tajemně fialovém odstínu bude navíc slušet blondýnkám, brunetkám i zrzkám!

Další články