Hlavní obsah
Adam Chromý
Článek

Na vánoční dárky je sice ještě brzy, magazín Love ale každý den naděluje sexy video. Čtvrteční dáreček je tak žhavý, že může zrychlit tání ledovců. Účinkuje v něm totiž Rita Ora (33).

S pózováním ve spodním prádle má slavná zpěvačka s hereckými ambicemi bohaté zkušenosti. Dlouhodobě spolupracuje se značkou, pro niž vystavuje svá obdivovaná ňadra. Nikoho příliš nepřekvapí, že ji magazín Love zařadil do vánočního projektu společně s nejúspěšnějšími modelkami. Rita se totiž může pochlubit dokonalou postavou.

Kráska kosovského původu v předvánočním čase oblékla žhavý outfit. Před kamerou se od ní neočekávalo více než smyslné pózy, jež má Rita dostatečně natrénované z kampaní i svých koncertů. „Na natáčení se těším každý rok. Kalendář je pro mě symbolem adventního období,“ tvrdí Rita.

Zpěvačka byla v uplynulých dnech spojována s Conorem McGregorem. Na párty po udílení Fashion Awards s irským mistrem smíšených bojových umění flirtovala a pořádně to mezi nimi jiskřilo. Rita je ovšem zadaná! Na spekulace o poměru s McGregorem reagovala potvrzením vztahu se zpěvákem Andrewem Wattem, kterého označila jako svého partnera.

Související témata:

Reklama

Další články