Článek
Únava a velké pracovní tempo u Kristýny Leichtové (39) zapříčinily zdravotní problémy. Herečka nyní prozradila, že musela na akutní operaci. S čím byla hospitalizována, si ale zatím nechává pro sebe.
O svém zdravotním stavu se herečka rozpovídala na sociálních sítích. Přiznala, že pro ni měsíc květen byl velmi náročný. „Hodiny sezení, modrého světla, únavy, minimálního kontaktu s rodinou. Long story short, nejen tyto okolnosti vedly k mé hospitalizaci a akutní laparoskopické operaci,“ svěřila se Kristýna.
Herečka točí Ulici. Své dvě dcery učí doma. A s partnerem několikrát do měsíce pendlují mezi Ostravou, Prahou a Plzní. V dubnu si herečka zranila nohu, která ji na chvíli vyřadila. Únava z náročného životního stylu si vybrala svou daň znovu. Kvůli čemu herečka musela na operaci, však neřekla.
„Čeho a proč si zatím nechám pro sebe. Už jsem v pořádku doma a zotavuju se. Jen už vím, že mi moje tělo dalo už opravdu poslední varování, ať zbrzdím! Žiju ve smyčce šílených nároků a vím, že s tím musím udělat něco, z čeho já vyjdu jako klidný, vyrovnaný a spokojený člověk, který si sám sebe váží a nenechá si ubližovat ani sám sebou,“ svěřila se herečka, která svým příspěvkem vzbudila u kolegyň vlnu podpory.
„Hodně laskavosti sama sobě. Jako v letadle, nejprve nasaďte masku sobě, pak se postarejte o své blízké,“ napsala jí Veronika Khek Kubařová. „Ať Tě tato zastávka přivede ke klidu. Je to cesta. Ať je brzy lépe,“ nechala se slyšet herečka Andrea Růžičková. „Ať je Ti brzy dobře, Kristýnko, a ,nenechat si ubližovat ani sám sebou‘ je silný poznání!“ dodala kolegyně Marie Doležalová.