Hlavní obsah
Článek

Moderátorku Anetu Christovovou často potkáváme na představeních různých doplňků a šperků. Pokud jde o oblečení, nemá se svojí velikostí XXL moc na výběr, většinou chodí v černých "pytlích", tak chce outfit rozzářit aspoň tímto způsobem.

"S kolegyněmi máme představení humorné show Trojhlavá saň, tak chci diváky oslnit nejen humorem, ale i třpytem bižuterie," smála se. "Pořád si vybírám něco nového, navíc mám při své velikosti problém, abych si i mezi šperky vybrala něco, co mi sedí," vysvětlila.

Na prstech Anety jsme zahlédli i několik prstenů, zásnubní, i když se svým partnerem, mauricijským masérem Princem, žije už pět let, mezi nimi chybí. Copak ji ještě nepožádal o ruku?

"Asi mě zabije, když to prozradím, ale poprvé mě o ruku požádal, už když jsme spolu byli tři měsíce. Ale já jsem realistka, stojím nohama na zemi a nejsem žádná romantička, tak jsem se tomu tak trochu vysmála. Nečekala jsem, že to myslí vážně," svěřila nám.

"Takže napoprvé jsem to pokazila a pak to trvalo další tři roky, než mě znovu o ruku požádal na moje narozeniny. To už jsem řekla ANO. Ke svatbě ale nedošlo. A za dva roky mě chytil amok a celé zásnuby jsem zrušila. Není to se mnou jednoduché," pokračovala.

A kam zmizel zásnubní prsten, anebo prsteny? "Poprvé to bylo bez prstenu, podruhé oficiální v restauraci i před mými rodiči. A ten jsem po Princovi několikrát hodila. Ale je někde doma, myslím. Ale víte co? Já na tu svatbu moc nejsem, když už něco, tak dítě. Máme spolu masážní salon, kde máme všechno podepsané společně, tak žádný další papír, který by nás k sobě poutal, stejně nepotřebuje," uzavřela.

Související témata:

Reklama

Další články