Hlavní obsah
Článek

Vypadá, jako by sotva vyšla ze školy, ale mate tělem. Moderátorka Sandra Parmová oslaví na Nový rok kulaté třicáté narozeniny. Už pomalu začíná uvažovat i o tom, že má věk na to, aby si s přítelem, reportérem krimi zpráv Michalem Janotkou, pořídila potomka.

„Vzhledem k tomu, že jsem se narodila prvního ledna, každoročně u nás silvestrovská oslava plynule přechází do té narozeninové. Téměř vždy jsem slavila pouze s přítelem, letos, vzhledem k tomu, že se jedná o kulatiny, bych ráda uvítala velkou společnost," prozrazuje Sandra.

Novoroční předsevzetí si moderátorka příliš nedává. „Moc si na ně nepotrpím. Impulsy ke změnám v mém životě tak nějak přicházejí samy od sebe. Když k tomu dojde, snažím se na to okamžitě zareagovat a na nic nečekám," popisuje. „Dobrým příkladem může být mé rozhodnutí z října, kdy jsem se prakticky ze dne na den donutila udělat něco se svým šatníkem. Začala jsem spolupracovat se stylistkou Kamilou Vodochodskou a jsem nadmíru spokojená. Aktuálně nás čeká čistka přebytečných kousků," dodává.

Nabízí se samozřejmě otázka, zda rodinu v nejbližší době plánuje. Moderátorka potutelně prozrazuje, že dítě v jejích krátkodobých plánech rozhodně nechybí.

Související témata:

Reklama

Další články