Článek
Pohádková oslava narozenin, kterou by si přála snad každá holčička. Veronika Kopřivová (34) pro svou dceru Ellu, která letos oslavila už čtvrté narozeniny, připravila krásné překvapení. Dechberoucí party ve stylu Ledového království.
Veronika má dceru s expartnerem Miroslavem Dubovickým, se kterým i po rozchodu udržují přátelské vztahy. Na oslavě nechyběl tatínek Elly v loňském roce a party své malé holčičky si jako rodina užili i letos.
„Holčičko naše, tak moc tě milujeme! Odložím si tady pár fotek z pohádkový oslavy tý naší čtyřleťačky. To byl tak krásný den, plný radosti, přátel, zábavy, dobrého jídla, Elsa všude, kam se podíváš, přesně jak si Elli přála,“ svěřila se Veronika a pochlubila se snímky z oslavy.
Společná fotka s dcerou Ellou a jejím expartnerem nemohla chybět. Na party byl také Veroničin aktuální přítel, se kterým loni na podzim přivítala na světě druhou dceru Vivien. Také jejich fotkou se modelka pochlubila.
A nutno říct, že oslava, kterou pro dceru připravila, neměla chybu. Malá Ella oblékla modré šaty jako pohádková Elsa. Nechyběl dort ve tvaru Ledového království. Stylová výzdoba a také obří skákací hrad. Tuhle party Veronika Kopřivová rozhodně nepodcenila.