Hlavní obsah
Článek

V Bratislavě se ve středu konal křest knihy Tak čo vás trápi? slovenského neurologa, profesora Pavla Traubnera. Na slavnostní akci dorazil i herec Marián Labuda, známý například z filmu Vesničko má středisková, jehož doprovodila manželka Viera.

S lékaři si Labuda v tomto roce užil své, bohužel nejen při milých příležitostech, jakou byla tato. Odbornou pomoc si vyžádal hercův červencový kolaps (a ne první), kdy se mu udělalo zle přímo před domem. Obavy, že jde o mrtvici či infarkt, se naštěstí ukázaly jako liché, i tak to ale žádná sranda nebyla. „Udělali mi všechna vyšetření a zjistili, že to nebyla ani mozková, ani srdeční příhoda. Byl to kolaps z tepla, a jak mám cukrovku, vyskočily mi hodnoty cukru až na 32,“ řekl tehdy herec slovenskému webu Cas.sk.

A také popsal, co se stalo a že na pomoc mu, celé vystrašené, přispěchaly manželka a sousedka. „Byl jsem kolem oběda před domem a venku bylo velké horko. Najednou se mi zatočila hlava a začal jsem se potácet. Tak jsem si sedl do stínu na kopu štěrku a potom jsem se z ní sesunul dolů,“ líčil Labuda, kterému se nyní daří natolik dobře, že se po boku své ženy účastní společenských akcí.

Související témata:

Reklama

Další články