Hlavní obsah
Článek

Po dvou letech, kdy společenským akcím nepřála pandemie koronaviru, uspořádalo těsně před Štědrým dnem Divadlo Broadway tradiční vánoční večírek. Párty se neobešla bez řady známých tváří, které na jevišti pražské scény ať už v minulosti, nebo aktuálně vystupují. Hvězdou večera byla jednoznačně Jiřina Bohdalová (92).

Herečka se objevila ve společnosti po zdravotních komplikacích, kvůli kterým musela být poslední týdny hospitalizována. Na akci, na kterou ji doprovodil vnuk, však rozdávala úsměvy a hýřila dobrou energií. Mezi prvními hosty byla také Veronika Žilková (62), jež dorazila nejen se svým přítelem, ale i synem Vincentem Navrátilem.

Vánoční večírek si se svým manželem nenechala ujít ani hvězda nejnovějšího muzikálu Sharlota Frantinová (27). Ta svým outfitem jednoznačně budila pozornost. Bílou zimní čepici a kozačky doplnila oversize rudým trikem, které nahrazovalo šaty. Na mini vsadily také sestry Grossovy. Zatímco Denisa oblékla krajkové šatičky až pod zadek, Natálka zvolila koženkový model.

Mezi hosty nechyběla ani stálice Divadla Broadway Jaroslava Obermaierová (77), hudební skladatel Karel Vágner s manželkou nebo herec Ivan Vyskočil s dcerou. Kdo všechno se na poslední společenské akci před Vánocemi objevil, se podívejte v naší galerii.

Reklama

Další články