Hlavní obsah
Článek

Na 12. ročník Česko-Slovenského plesu, který vzdal hold 90. výročí narození Václava Havla (†75), dorazilo spoustu známých hostů. Mezi nimi nechyběl ani ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (56). Doprovázela ho manželka Lenka.

Jsou spolu už 40 let. Svatbu měli v roce 1991 a svá ano si řekli po pětiletém vztahu. „Manželka je skvělá tanečnice. Já jsem podprůměrný tanečník, tak nějak se u toho vrtím, ale nějak to zvládáme. Ona mě vede. Ostatně jako 35 let v našem manželství,“ složil jí poklonu hned na začátku rozhovoru pro Super.cz. „Tančím ale radši na diskotékách. Tohle je na mě moc noblesní,“ glosovala ministrova žena.

Karel Havlíček nám dále prozradil, že je vášnivý milovník hudby. „Jsem fanoušek rockové muziky, miluji pražskou rockovou scénu. Nejlepší československá kapela byla Collegium Musicum. Měli naprosto úžasná alba na konci 60., 70., ale i 80. let,“ vyprávěl.

Zatímco manželé Havlíčkovi plesali, jejich fenka Betyna, kterou ministr proslavil na sociální síti, zůstala sama doma. „Je sama doma, samozřejmě bude naštvaná. Vynadá nám, ale nějak to přežije. Dneska jsme s ní dokonce nešli ani nikam na výlet, protože jsme se chystali na ples,“ doplnil Karel Havlíček.

3
fotky

Další články

Načítám