Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Článek

Modelka Renata Langmannová (37) měla co dělat, aby udržela vnady na svém místě. Na přípravu na Českou Miss měla minimum času, a tak si vnady v bujném výstřihu sexy overalu nestihla podlepit. "Jela jsem z Mnichova z práce, vyjížděla jsem ve tři hodiny odpoledne, v sedm dorazila do Prahy a pak už to byl všechno stres, jestli stihnu přímý přenos," řekla Super.cz Renata.

Na finále soutěže krásy nedorazila jako většina missích krásek ve večerních šatech, zvolila sexy rudý overal, který jí připravil její dvorní návrhář Lukáš Lindner. "Vybrali jsme s Lukášem overal, protože to je kousek z jeho nové připravované kolekce, která bude v pánském stylu," prozradila modelka.

O své vnady se ale přeci jen bála. "V modelu jsem se cítila pohodlně, přece jenom kalhoty jsou mi stylově bližší než šaty. Celý večer jsem se jenom obávala, abych neukázala více, než bylo nutné," dodala Langmannová.

Související témata:

Další články

Načítám