Hlavní obsah
Článek

Jedna z nejžádanějších českých modelek na několik týdnů opustila Česko, aby se mohla zúčastnit akce Swim Week v Miami, kde se pravidelně představují nejžhavější plavky a oblečení na pláž od těch nejprestižnějších značek a návrhářů. Netřeba dodávat, že na tuhle akci se těší celé Spojené státy, protože se tu v plavkách představují ty nejkrásnější modelky, a mezi nimi nechyběla ani Tereza Jelínková, která je na seznamu těch nejzářivějších hvězd.

„Práce v Miami je vždycky skvělá. Krásné modely, krásné počasí, úžasní lidé, se kterými už dávno nemáme jen pracovní vztahy, ale přátelské," směje se Tereza. Už jen to, že dostala pozvání na tuto akci přímo od Sport Illustrated, svědčí o tom, jaké renomé česká modelka v USA má. Mezi jinými šla v modelech od značek Beach Bunny a Luli Fama, a zúčastnila se rovněž přehlídek, jejichž výtěžek jde na podporu boje proti AIDS.

A protože Tereza je ženou činu, čekalo ji vedle přehlídek také focení pro jednu velmi známou značku. Pro jakou? „To zatím nesmím říkat, mlčenlivost tady platí stejně jako u nového filmu Jamese Bonda - jakékoliv prořeknutí se trestá smrtí," říká s nadsázkou sobě vlastní Tereza, ale slibuje, že hned jak bude moci promluvit, řekne nám, o jaký kontrakt jde. Tak se nechme překvapit, do čeho ji návrháři obléknou (nebo spíše svléknou), ale jisté je, že tahle česká kráska zatím ve všem, co kdy měla na sobě, vypadala prvotřídně.

Související témata:

Reklama

Další články