Hlavní obsah
Článek

Martina Pártlová (45) je buď milovnicí brutálních veder, nebo neznalec zeměpisných šířek. Zpěvačka vyrazila na prázdninovou dovolenou do Egypta, kde ručička teploměru na sluníčku vylézá k více jak padesáti stupňům Celsia.

Martina si užívá dovolenou v egyptské Hurghadě. A denně musí odolávat návrhům sexuchtivých Egypťanů, kteří jsou zatížení na blondýnky. A zpěvačka je pořádně v kurzu. Navíc je nezadaná.

Pártlová se pyšní dokonalou postavou, kterou rozhodně nemá zadarmo. Přes léto hraje takřka denně plážový volejbal, zbytek roku trápí tělo v posilovně a poslední měsíce si pořádně držela i životosprávu a zdravě se stravovala.

Na sexy Martinu, která tělo vylepšila také silikonovými trojkami, je tak v plavkách opravdu parádní pohled.

4
fotky
Související témata:

Další články

Načítám