Hlavní obsah
Článek

Několik hodin předtím, než u virginského soudu padl verdikt v kauze Depp versus Heard, vypadal Johnny (60), že je v celkem dobrém rozpoložení. Zastavil se v restauraci v Newcastlu a poklábosil s místní manažerkou podniku Lauren Whittington.

„Vůbec nevypadal nervózní,“ sdělila blondýnka E! News. „Působil, že se chce bavit s lidmi, ale nechce se bavit o kauze, což je pochopitelné.“

Herec se vyfotil s místními, potřásl si rukou se zaměstnanci restaurace, a dokonce dal Lauren, která je v očekávání, rodičovskou radu.

„Když jsme se fotili, zeptal se mě, v kolikátém jsem měsíci. Řekl, že to pro mě bude nejmagičtější okamžik a že teprve až spatřím svou dceru, poznám, co je opravdová láska. Mluvil o svých dětech a jak je pyšný, že je otcem,“ popsala.

Johnny je otcem Lily-Rose (23) a Jacka (20), které má s bývalou partnerkou Vanessou Paradis.

Pro Lauren to byl skvělý zážitek, který bude jednou vyprávět své dcerce. „Řekla jsem mu, že mě rozpláče a on mě objal,“ dodala k setkání.

O soudu nepadlo ani slovo, dokud Depp neopouštěl restauraci s tím, že má video hovor. Tehdy se nejspíš dozvěděl, že porota shledala jeho exmanželku Amber Heard vinnou z toho, že ho pomluvila.

Herec v Británii koncertuje s hudebníkem Jeffem Beckem. Odebral se tam hned po závěrečných proslovech u soudu a verdikt od poroty si tak nevyslechl osobně. Z rozhodnutí je nicméně nadšený a nejspíš se mu také dost ulevilo.

Související témata:

Reklama

Další články