Hlavní obsah
Článek

Italský operní pěvec Andrea Bocelli (63) tráví poslední dny na jachtě na Sardinii, kam vzal celou svou rodinu. Kromě manželky se na palubě nachází i jejich dcera Virginia s rodinným mazlíčkem rasy Greyhound (anglický chrt) nebo Bocelliho syn z prvního manželství Matteo, jenž je rovněž vycházející operní hvězdou. Ten si přivedl i svou přítelkyni.

Společně si tak všichni užívají plavbu okolo pobřeží druhého největšího italského ostrova, a jak je vidět, se svou druhou manželkou Veronicou Berti (38) se tenorista rozhodně nenudí. Nejenže to není žádná stydlivka, ale také svému muži dělá nejrůznější srandičky, jako je třeba sundávání plavek při vylézání z vody…

Dovolenou jim ovšem přece jen jedna věc trochu kazí, a to vzpomínka na podobnou plavbu před dvěma lety, kdy během ní přišli o předešlého psího kamaráda. Jejich fenka Pallina tehdy spadla do moře, a ani přes okamžitě přivolanou pomoc se už bohužel pejska nepodařilo najít.

Jejich dcera byla natolik traumatizovaná, že jí rodiče pořídili téměř totožně vypadajícího nového pejska. Po úmrtí fenky Palliny Bocelli obdržel stížnost od AIDAA, což je zkratka pro Italskou asociaci na ochranu zvířat a životního prostředí. Ta na tenoristu dokonce podala trestní oznámení, načež musel Bocelli celou situaci obsáhle vysvětlovat.

Související témata:

Reklama

Další články