Hlavní obsah
Článek

V akčních filmech je nezbytné, aby hlavní hvězdy měly pro nebezpečné scény dubléry. Ten, který bude skákat a padat za Daniela Craiga v příští bondovce s názvem No Time To Die, se jmenuje Jean-Charless Rousseau a je z Francie.

Rousseau už spolupracoval na filmu Spectre, tehdy ale ne v hlavní roli. „Byl jsem nadšený, že mě Daniel Craig srazil a dveře mi zabouchl do obličeje,“ žertoval v roce 2015.

Muži se mohou těšit na fyzické výkony, ženy vedle těch mohou ocenit i jeho vzhled. Přízviska jako „sexy“, „šarmantní“ nebo „pohledný“, která se v souvislosti s ním v médiích objevují, nejsou od věci, Rousseau je opravdu pěkný chlap. „Nejsem zrovna fanynkou Daniela Craiga, ale jeho dublér rozhodně nevypadá tak ošuntěle,“ napsala jedna z nich na Twitteru.

Co se schopností týče, může toho nabídnout dost: je vytrénovaný v judu, boxu, bikrosu, wakeboardingu, potápění, motokrosu, šermu i v bojových uměních (a umí prý i na kolečkových bruslích).

A s pády také nemá nejmenší problém

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Rehearsing !! #stuntman #stuntdouble

Příspěvek sdílený Jean-charles Rousseau (@jeancharlesrousseau), Srp 30, 2017 v 8:53 PDT

Rousseau v minulosti spolupracoval také na filmech Mission Impossible - Fallout nebo Rychle a zběsile 6, kde působil jako dublér tragicky zesnulého Paula Walkera.

Reklama

Další články