Hlavní obsah
Článek

Televizní hvězda s českými kořeny Stephanie Matto (31) se proslavila na sociálních sítích díky svému podnikavému duchu. Prodej pšouků, kterým vzbudila před několika měsíci i pozornost médií, jí údajně vynesl miliony. Z dlouhodobého hlediska byl ale byznys neudržitelný. Protože vypouštěla příliš plynů, skončila Steph v nemocnici a nemohla v něm pokračovat. Teď ale přišla s novým nápadem, jak dobýt trh s bizarnostmi. Začala prodávat pot ze svého poprsí.

Jednu malou zavařovačku je prý schopná naplnit za 15 minut, když se sluní na zahradě u bazénu. A pokud slunce pořádně peče, za několik hodin naplní potem 10 sklenic a má pro den vystaráno. Zavařovačky pak prodává online, za 11,5 tisíce korun za kus.

„Miluji ležet u bazénu, ale nemyslete si, je to taky pěkná dřina,“ svěřila se agentuře Jam Press.

„Mám skvělá prsa a přičichnutím nebo olizováním potu z nich se mi fanoušci přiblíží, jak nejvíc mohou,“ popsala.

Aby byla dostatečně produktivní, snaží se blondýnka hodně pít a slunit se, jak nejčastěji může.

„Říkám si lidský javor a pot z poprsí je mým sirupem. Jen si tak sedím a sbírám si svůj sirup jako se to dělá se stromy,“ dodala nadšeně.

Vzhledem k předchozím zkušenostem se nabízí otázka, jestli je Steph dostatečně opatrná a s pobytem na slunci to nepřehání.

„Mažu se opalovacím krémem, ale zjistila jsem, že ochranný faktor 30 nestačí. Ošklivě jsem si spálila hrudník. S tímhle podnikáním si dám pozor, chci začít pozvolna a udržet si ho, aniž bych příliš zatížila své tělo,“ nechala se slyšet.

S pocením začala minulý týden a o zákazníky prý nemá nouzi. Fanoušci na sociální síti jí přejí v obchodu štěstí a doporučují Steph například vyzkoušet saunu. Jiní si z ní zase utahují s tím, že je překvapuje, že ještě neprodává vlastní orgány.

Reklama

Další články