Hlavní obsah
Článek

Ve čtvrti Studio City v Los Angeles se odehrálo drama, které pořádně vystrašilo rodinu čerstvě provdané Seleny Gomez. Do domu, kde žije matka jejího manžela, producenta Bennyho Blanca, se v pondělí večer vloupali maskovaní zloději. Pachatelé rozbili skleněné posuvné dveře a pronikli dovnitř právě ve chvíli, kdy byla Sandra Levin sama doma.

Když zaslechla podezřelý hluk, utíkala do koupelny v patře, zamkla se a volala na tísňovou linku. Slyšela, jak vetřelci procházejí jednotlivé místnosti a míří vzhůru po schodech. Jakmile zloději zjistili, že v domě někdo je, vzali nohy na ramena.

Hlídka dorazila krátce po nahlášení incidentu ve 21:15. Na místě našla rozbité dveře a jasné známky násilného vniknutí, naštěstí však žádná zranění. Pachatelé si podle policie něco odnesli, zatím ale není upřesněno, co konkrétně. Zda byl dům vybaven alarmem, policie neuvedla, sousedé však potvrzují, že v okolí v posledních měsících počet vloupání prudce roste.

Lidé z okolí tvrdí, že dům byl terčem útoku už v minulosti. Mnozí ani netušili, že v něm žije právě tchyně Seleny Gomez. Pro rodinu jde o nepříjemný šok krátce po svatbě, která měla přinést klidnou novou etapu jejich života. Místo toho čelí realitě stále odvážnějších zlodějů, kteří narušují bezpečí i v tak prestižních čtvrtích, jako je Studio City.

Přestože mezi reakcemi na sítích převládají spíše milá slova o tom, jak to musel být hrozné, a ať se opatrují, objevily se i zmínky o podobě matky Bennyho Blanca s jednou filmovou postavou. Tou je tetička Gladys (ztvárněná herečkou Amy Madigan), která vystupuje v letošním mysteriózním hororu Hodina zmizení (v originále Weapons) a podoba tam určitě je. Záporná postava zaujala hororové nadšence natolik, že už se za Gladys začali oblékat i na Halloween.

7
fotek

Další články

Načítám