Hlavní obsah
Článek

Všichni se mohou obléknout normálně, jen Eva Toulová (36) prostě ne. I na vyhlášení letošního ročníku soutěže Muž roku nechala prostor své hodně bujné fantazii a tentokrát zapojila i jehlu a nit.

Před náchodské divadlo, kde se slavnostní večer konal, dorazila v kratičkých šatech, pod nimiž měla navlečenou přiznanou obruč od krinolíny. A ta byla vyzdobená více než desítkou spodních kalhotek.

Vybrakovala jsem všechny svoje šuplíky a vybrala ty nejhezčí a pak je na obruč našila,“ vysvětlovala Super.cz, jak model vznikl, a ujistila nás, že kalhotky přistehovala opravdu pevně, takže nehrozí, že za sebou bude trousit.

Nás ale spíš zajímalo, jak v její hlavě nápad na tento outfit zrodil. „Říkala jsem si, že se to hodí, protože na pódium házejí fanynky kalhotky třeba při koncertech,“ prozradila své myšlenkové pochody Toulová.

5
fotek

Další články

Načítám