Hlavní obsah
Článek

Muzikál Ples upírů, z nějž se stal světový fenomén, se pořádně prodraží. Producent František Janeček (79), který toto dílo inspirované legendárním Polanského filmem uvede od 12. února v pražské GoJa Music Hall, na něj musí sehnat ještě větší částku než na Fantoma opery, který zde měl už 300 repríz a bude se hrát do 18. prosince.

"Jde o ještě výpravnější dílo, bude zde více účinkujících a tím pádem i více kostýmů. O výpravě, která je neskutečně nákladná a vizuálně ohromující, ani nemluvě," řekl nám Janeček k muzikálu o lásce lidské dívky ke dvěma mužům, z nichž jeden je tak trochu upír.

A právě účinkující, kteří si zahrají upíry, budou kromě běžných kostýmů potřebovat i další pomůcku k tomu, aby na jevišti vypadali důvěryhodně. A to upíří špičáky. "Myslel jsem si, že budou stačit dva nasazovací zuby, ale musí se udělat celé můstky a to z kvalitního materiálu, aby vydržely. A všechno minimálně dvojmo, protože máme vždy dvě alternace," svěřil producent, jehož jen tahle "legrace" vyjde na dva milióny korun.

Související témata:

Reklama

Další články