Hlavní obsah
Článek

V pondělí večer se v Los Angeles uskutečnila premiéra snímku Na nože: Glass Onion od Netflixu a fotografové se mohli přetrhnout, když se na červeném koberci objevila Kate Hudson (44) se svou maminkou Goldie Hawn, která za pár dní oslaví neuvěřitelné 77. narozeniny…

Kate doslova zazářila v róbě tělové barvy poseté spoustou třpytivých kamínků, zatímco její maminka zvolila decentní saténový kalhotový komplet sladěný s kabátkem se stříbrnými ornamenty.

Kate se v nynějším pokračování komedie z roku 2019 Na nože připojila k hlavní hvězdě Danielu Craigovi (55), ten se však losangeleské premiéry nezúčastnil, ale byl přítomen například na slavnostním promítání ve španělském Madridu 19. října.

Třiačtyřicetiletou herečku na akci podpořil i její dlouholetý partner a snoubenec Danny Fujikawa (36). S tím tvoří blondýnka pár už od konce roku 2016 a mají spolu čtyřletou dcerku jménem Rani Rose Hudson Fujikawa. O loňského srpna jsou zasnoubení.

Jejím prvním manželem byl frontman kapely The Black Crowes Chris Robinson, jemuž Kate porodila v lednu 2004 syna Rydera. Z druhého manželství s frontmanem skupiny Muse Mattem Bellamym má herečka ještě jedenáctiletého syna Binghama.

Související témata:

Reklama

Další články