Hlavní obsah
Článek

Herec David Suchařípa (58) je ostříhaný úplně nakrátko. Kdysi lpěl na svých dlouhých vlasech, které mu poprvé zkrátili před pěti lety kvůli seriálu Ordinace v růžové zahradě. Nyní kvůli matce přírodě kadeřnice zasáhla znovu. Tentokrát ale razantně.

"Vždyť už jsem tam skoro nic neměl. Ty kouty už začaly být hrozný," řekl s úsměvem Novinkám Suchařípa, který se ve zbrusu novém sestřihu ukázal na charitativním hokejovém utkání HC Olymp versus "ruská sborná" Pod Flagom Dobra.

Suchařípa nosil dlouhé vlasy od mládí. Ostříhat se nechal v minulosti jen dvakrát, pokaždé kvůli natáčení televizních seriálů. "Dlouhé vlasy jsem měl před natáčením Ordinace v růžové zahradě deset let. Předtím mě stříhali jen kvůli roli Roma ve Zdivočelé zemi, a to bylo tuším v roce 1996. Navíc jsem se už čtyři roky před tím přestal holit, protože nesnáším, jak moc času to zabírá. Jen tu a tam jsem si vždycky vousy přistřihl na délku dvoudenního strniště," prozradil Suchařípa.

Populární herec byl vždycky velký sportovec, momentálně je posilou hokejového týmu hvězd HC Olymp. Na charitativním utkání proti Rusům ale nastoupil jen na první dvě třetiny. A hned v té první přihrál Sagvanovi Tofimu na gól.

"Bohužel jsme začali hrát s velký zpožděním a já měl od sedmi večer představení v divadle. Tak to museli poslední třetinu zvládnout beze mě. A zvládli. Vyhráli jsme. Poslední a navíc vítězný gól kluci dali dvě vteřiny před koncem," dodal Suchařípa.

Reklama

Další články