Článek
Natálie Kočendová (25) má za sebou jedno z nejtěžších období svého života. Před pěti lety přišla v šestém měsíci těhotenství o syna Nathaniela. Dnes je modelka znovu těhotná a těší na chlapečka.
Modelka a vítězka světové soutěže krásy nyní sdílela na sociálních sítích příspěvek jako reakci na odporné zprávy a komentáře, které ji chodí. „Stejně potratíš jako vždycky, tak není třeba děkovat,“ napsal jeden komentující. „By byla prdel, kdyby ti chcíplo i to druhý dítě. Někdo jako ty by se neměl rozmnožovat,“ sdílela Natálie další nechutnou reakci od anonyma.
Natálie přidala k těmto ostrým výlevům vlastní komentář. „Chovejte se k lidem na internetu s respektem. Nejsou to vaši nepřátelé a nic vám neudělali. To, že vám někdo není sympatický, neznamená, že se k němu můžete chovat jako k hadru. Každý člověk má city a emoce,“ napsala Natálie na úvod se slovy, že jí možná někteří lidé napíšou, ať si z toho nic nedělá a nevěnuje tomu pozornost.
Avšak Natálie se rozhodla nezavírat před hejty oči, ač se jí samotné nijak nedotýkají. Ne každý je totiž tak odolný.
„Upřímně, mně to už neublíží. V životě jsem zvládla mnohem horší věci a jedna zpráva mě nerozhodí. Ale ne každý to má stejně. Proto chci jen připomenout, že bychom se k sobě měli chovat hezky, s úctou a ohleduplností. Jako budoucí maminka to navíc vnímám ještě citlivěji. Představa, že by mé dítě někdy čelilo šikaně na internetu, je pro mě nepředstavitelná. Zkuste proto přemýšlet nad tím, co píšete. Každý děláme chyby, někdo jen v soukromí, jiný před očima celé republiky,“ dodala Natálie Kočendová, která se těší na miminko s partnerem Chrisem Dingou.