Článek
Přestože si vše zřejmě plánovala jinak, aktuálně Dara Rolins (52) prožívá krásné období změn. Nejen cestování, ze kterého sdílí fotky v plavkách, ji naplňuje. S fanoušky se podělila také o okamžiky ze svého soukromí a pohodu, kterou si s Pavlem Nedvědem (52) užívá po jeho návratu domů.
Zpěvačka se před pár dny podělila s fanoušky o novinku. Pavel Nedvěd ukončil své působení v Saúdské Arábii, kde získal místo sportovního ředitele klubu Al-Shabab, a vrátil se do Prahy a k českému fotbalu. „Náš Pavlík se vrací do Prahy, protože srdce zvítězilo nad bezedným měšcem saúdskoarabského šejka,“ svěřila se nadšeně Dara, která je ráda, že má po půl roce svého partnera doma.
Veškerý čas teď tráví společně a o jeden z takových okamžiků se zpěvačka podělila. Pohoda v objetí na gauči dojala fanoušky. Dara leží u svého snoubence a užívá si přítomný moment se spokojeným výrazem. „Nádhera, láska je nejvíc. Moc ti to přeji,“ napsal jí ke snímku český Ken Robert Paulat. „Vždy jsme vám fandili, tohle je lahoda pro oči,“ stálo v jednom z komentářů. „Láska, která nepotřebuje slova,“ dojímali se sledující nad společnou pohodou Rolins a Nedvěda.
Pár se loni na konci roku zasnoubil. Po návratu fotbalisty domů budou mít teď mnohem více času na plánování veselky. „Těšíme se na společné chvíle, na léto a prázdniny a na všechny nové výzvy. Náš život zůstává pestrobarevný, v pohybu, plný lásky, hudby a fotbalu. A my máme v plánu užívat si ho a být každý den o trochu lepší. Myslím, že o tom je podstata života,“ svěřila se zpěvačka s tím, že si hodlá užívat přítomné chvíle a že se vše děje právě tak, jak to mělo být.