Hlavní obsah
Článek

Zatímco její exmanžel Sylvester Stallone (77) se po pětadvaceti letech rozvádí se svou manželkou Jennifer Flavin, Brigitte Nielsen (59) si vychutnává spokojený rodinný život. S manželem Mattiou Dessim, který je o šestnáct let mladší, a jejich čtyřletou dcerou Fridou si momentálně užívají sluníčka ve španělské Marbelle.

Dánská herecká hvězda, která si v pátek vzala růžové bikiny a v neděli pro změnu černé jednodílné plavky, názorně předvedla, že si i před šedesátkou udržuje postavu legendární Rudé Sonji, kterou ztvárnila již před sedmatřiceti lety a stala se její životní rolí.

Pohledného italského barmana si herečka vzala již v roce 2006 a je jejím pátým manželem. Před čtyřmi lety se o Brigitte hojně psalo, když ve svých čtyřiapadesáti přivedla na svět svou první dceru. Z předešlých vztahů má ještě čtyři syny.

Brigitte, která i díky své výšce 183 centimetrů začínala nejdříve jako modelka a v roce 1987 pózovala například i pro Playboy, se stala předlohou pro ženský protějšek siláka Hulka - superhrdiny od Marvelu. Její herecká kariéra byla sice hvězdná, ale poměrně krátká. Od 90. let hrála převážně v béčkových filmech, ale kvůli divokému milostnému životu, několika manželstvím a rozvodům i problémům s alkoholem se z médií nevytratila.

Reklama

Další články