Článek
Bývalá královna krásy rozhodně nepatří do „starého železa“. Když se odhalí v plavkách, nezatají se dech jen jejímu manželovi Jiřímu Šlégrovi (55), ale i mnohým dalším. Stejně jako nyní na dovolené u moře. Modelka Lucie Šlégrová (44) předvedla přírodní šestky v černých bikinách a dokázala, že i po třech porodech můžete být zatraceně sexy.
„Osobně miluju větší klid, přírodu, krásné pláže, dobré jídlo a hlavně pocit bezpečí a milé lidi,“ napsala k fotkám z dovolené, kam tentokrát vzala nejen manžela a společného syna Roníka, ale také své syny z prvního manželství Roberta a Richarda.
Jelikož je modelka hodně pracovně vytížená a její manžel po koupi hokejového klubu v Litvínově také, jsou rádi, že si konečně mohou užít s rodinou chvíle pohody. Na čas se tak zastaví a jsou jen spolu. Nedávno spolu pár vycestoval na Santorini, nyní jsou s rodinkou na Menorce.
Lucie se poslední dobou snaží moc svůj dekolt neukazovat. Přiznává, že má problémy s vybíráním oblečení, aby nepůsobila příliš vulgárně. Tento problém ale fanoušci nevnímají. Sexy brunetku na snímcích nadšeně vítají v jakémkoli modelu.



