Hlavní obsah
Článek

Ještě před měsícem si spolu užívali na pláži jako snoubenci, od víkendu už jsou svoji. Řeč je o herečce Jordaně Brewster (42), známé převážně ze série Rychle a zběsile, a investorovi Masonu Morfitovi, kteří si řekli svá 'ano' během romantického obřadu v Santa Monice.

Dvaačtyřicetiletá brunetka, která vychovává dvě děti z předešlého manželství s filmovým producentem Andrewem Formem (53), zvolila na svůj velký den klasické bílé šaty s korzetovým krajkovým vrškem a od kolen se rozšiřující sukní. Nechyběl ani krásný dlouhý závoj s květinovou výšivkou po obvodu. I ženich vsadil na klasiku v podobě černého obleku s bílou košilí a černým motýlkem.

Na svatbě samozřejmě nechyběl hereččin kolega Vin Diesel nebo Meadow Walker - dcera tragicky zesnulého herce Paula Walkera, který v roce 2013 podlehl zraněním po nárazu do stromu ve sporťáku. Řidičem byl jeho přítel Roger Rodas, ani ten nehodu nepřežil.

Jordana vstoupila do dalšího manželství rok po rozvodu s Formem, který pro změnu již letos v červnu pojal za manželku další herečku Alexandru Daddario (36).

Související témata:

Reklama

Další články