Hlavní obsah
Článek

Jaká matka, taková dcera. U Zary Holland a její maminky Cheryl Hakeney to platí dvojnásob. Ačkoli je dělí třicet let, vypadají spíš jako sestry a na Barbadosu to rozhodně nebyla jen mladičká Zara, kdo na sebe na pláži poutal pozornost ostatních turistů.

Modelku s maminkou pojí úžasný vztah. Kromě společných dovolených vyrážejí například i na noční tahy Londýnem. Obě navíc bodovaly v soutěžích krásy. Zatímco Zara se stala Miss Velké Británie pro rok 2015/2016 (a záhy o titul kvůli údajně pohoršujícímu chování v reality show přišla), její maminka ve stejné soutěži v roce 1984 skončila druhá. Obě navíc zvítězily v jiném klání Miss Hull (Zara roku 2014 a Cheryl o třicet let dřív).

Vnadnou Zaru sice o korunku a titul nejkrásnější dívky Británie pořadatelé soutěže po jejím působení v reality show Love Island kvůli sexu se spolubydlícím Alexem Bowenem připravili, ale ona se díky skandálu stala mnohem známější, než kdyby byla ‚pouze‘ další Miss. Holland je momentálně jednou z mediálně nejsledovanějších žen v Británii.

Související témata:

Reklama

Další články