Článek
Finalistka Love Islandu, a také loňského ročníku Miss Czech Republic Petra Beníšková aktuálně pracuje jako hlavní asistentka ve zmíněné soutěži krásy. Svého rozhodnutí aktivně se nevěnovat modelingu, vůbec nelituje.
„To nebylo těžké rozhodnutí. Já se modelingu nikdy pořádně nevěnovala. Baví mě to být na druhé straně, je to super,“ svěřila se Petra Super.cz. Zároveň je ráda, že už se nemusí tolik hlídat. „Já jsem nikdy žádnou dietu ani program nedržela. Musím poděkovat svým rodičům, že mám tak skvělé geny. Všechno, co sním, na mně není vidět. Přeci jen ale už nejsem nejmladší, takže musím začít trochu cvičit, už to není, co to bývalo,“ mrkla na nás.
Brunetka randí s hokejistou Ondřejem Najmanem. Zamilovaný pár byl před pár dny na romantické dovolené v Mexiku. Jednou fotkou Petra zaskočila fanoušky. Už to vypadalo, že se zasnoubila! Nyní vysvětlila, co této fotce předcházelo.
„To jsem jen okopírovala z internetu, ale zasnoubená nejsem. Bylo by to ale krásné. Mexiko bylo nádherné. Vždy jsem se tam chtěla podívat. Určitě se tam vrátíme. Byli jsme na 14 dní, ale ono je to docela těžké vymyslet s hokejistou termín. Mají sezónu, přípravu, nesmí chybět dlouho bez tréninku,“ dodala Petra Beníšková, se kterou jsme si povídali na koňských závodech na jihu Čech.