Článek
Moderátorka Alex Mynářová s manželem Vratislavem, bývalým prezidentským kancléřem, patří k nejbližším přátelům exprezidenta Miloše Zemana. Když jsme se s ní sešli na křtu kalendářů soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky, zeptali jsme se i na Zemanovo zdraví, které se v posledních dnech opět skloňuje v souvislosti s jeho hospitalizací.
V zásadě všechny Zemanovy příznivce uklidňuje. „Strach o něj nemám. Mluvila jsem s ním telefonicky v neděli. Byl takový trochu posmutnělý, ale posmutnělý proto, že musí do nemocnice a to nemá rád,“ prozradila Super.cz Alex.
„Každý z nás, a zvláště starší lidé, si musejí to zdraví kontrolovat častěji. A to je ten důvod, proč je Miloš Zeman v nemocnici. Je to taková kontrola člověka,“ upřesnila s tím, že na prohlídky nutí chodit i svého muže, a se Zemanem je stále v kontaktu.
„Snažila jsem se mu zlepšit náladu a myslím, že ho pojedeme také navštívit do nemocnice, abychom ho trochu rozveselili, protože víme, že nemocniční prostředí mu nedělá dobře,“ uzavřela Mynářová.





