Hlavní obsah
1:16
1:16

Chcete-li článek poslouchat, přihlaste se

Článek

Před třemi lety ji potkalo to nejhorší v životě, když v ní v šestém měsíci zemřelo nenarozené miminko. Oběsilo se na pupeční šňůře a modelka Natálie Kočendová (25) ho musela porodit. Poté ztroskotal i její vztah s barberem Lakym Royalem.

Dnes Natálie září štěstím po boku nového partnera Chrise Dingy a těší se na přírůstek do rodiny. Maminkou se stane už za dva měsíce a i když to, že to bude chlapeček, už oznámili na velké párty v září, uspořádala ještě dámský dýchánek pro nejbližší kamarádky.

Natálie pronajala velkou vilu, kde se všechny sešly a postarala se i o program a dekorace, které byly všechny sladěné do modra včetně dortu s nápisem Baby Boy. Pro kamarádky nechala vyrobit i modré župánky, které měly na zádech jejich jména. Z atmosféry štěstí doslova sálalo.

„To byl tak krásný víkend. Vždy jsme tady pro sebe, ať se děje cokoli. Jsme kamarádky tolik let. Tento den jsem nedělala tak pro sebe, ale pro nás. Ať si užijeme společný čas,“ shrnula Natálka na svém Instagramu, kde se podělila o snímky z dámské jízdy.

7
fotek

Další články

Načítám