Hlavní obsah
Článek

Herce Jasona Isaacse (55) bychom bez černého pláště a blond hřívy jen těžko poznali. Před lety se jako smrtijed Lucius Malfoy, otec Draca Malfoye a stoupenec lorda Voldemorta, objevil v sáze Harry Potter. Kromě této ikonické role se vryl do pamětí diváků také jako kapitán Gabriel Lorca v seriálu Star Trek: Discovery.

Herec byl nedávno zachycen, jak si užívá vodních radovánek na pláži v Miami. S krátkými hnědými vlasy byl opravdu k nepoznání. Isaacs již v minulosti přiznal, že k jedné ze svých největších rolí přišel náhodou. Neucházel se totiž o roli Malfoye, ale Zlatoslava Lockharta, rádoby učitele obrany proti černé magii ve druhém díle s názvem Tajemná komnata (2002).

„Byl jsem naštvaný, když po mně chtěli přečíst text jiné postavy. Chystal jsem se na roli kapitána Hooka v Petru Panovi a nechtěl jsem hrát dva dětské antihrdiny. Byl jsem rozhodnutý, že roli odmítnu,“ svěřil se v jednom z televizních rozhovorů. Naštěstí tak ale neučinil a pevně věříme, že svého rozhodnutí nyní nelituje. Jako Malfoy byl totiž nepřekonatelný.

Reklama

Další články