Hlavní obsah
Článek

Podobný kostým oblékla za více než desetiletou divadelní kariéru poprvé. Model završený pořádným kokrhelem na klobouku si prý Marie Křížová pořádně užila. "Cítím se v tom skvěle, kostýmní návrhář uměl nejen vystihnout ženskou krásu, ale i ten klobouk skvěle drží," pochvalovala si.

Hereččinou domovskou scénou je Divadlo Kalich, tentokrát se ale rozhodla poznat něco nového a účinkuje v hudební komedii Slaměný klobouk, jejíž premiéra se odehrála v Divadle Lucie Bílé. "Část castu už jsem znala, i s režisérem Václavem Knopem už jsem pracovala, dělala jsem s ním Noc na Karlštejně přímo na hradě Karlštejn. A taky jsem se těšila na tohle divadlo, kde jsem sama byla jako divák na muzikálu Maminy, ze kterého jsem byla nadšená," svěřila.

Užila si vlastně i to, že na rozdíl od Kalichu dostala jednu z menších rolí. "Je fajn to prostřídat. Myslím, že v téhle době komedie tohoto typu chybí. Je to lehounké, nenáročné, člověk si odpočine a zasměje se," míní Marie, která se v roli alternuje s Markétou Procházkovou (37).

Reklama

Další články