Článek
Agáta Hanychová (40) už nějakou dobu zvažovala, že podstoupí operaci horních víček. Zákrok nedávno skutečně podstoupila. Nyní už má za sebou vytahování stehů a ukázala, jak vypadají její oči bez náplastí.
„Můžu říct, že jsem naprosto nadšená a myslím, že mě to omladilo,“ svěřila se Agáta Hanychová s tím, že když výsledek posílala své mamince, herečce Veronice Žilkové, tak jí prý napsala, že konečně vypadá jako ona. Ostatně, na tom se shodují i fanoušci. „Máma má pravdu, podoba tam opravdu je,“ uvedla sledující.
Ač bude finální efekt viditelný až přibližně za dva měsíce, tak už teď je Agáta spokojená.
Jenže u víček nakonec nezůstalo. Když byla Agáta Hanychová na klinice, kde jí vytahovali stehy, tak tam rovnou podstoupila další estetické zákroky. Nechala si aplikovat botox, omlazoval se dekolt a ještě si zvětšila rty.
„Stalo se tady víc věcí než vytahování stehů. Kdyby vám třeba přišlo, že mám větší pusu,“ podotkla s úsměvem. Na výsledek se podívejte v galerii.




