Hlavní obsah
Článek

Moderátorka Eva Decastelo (47) ukázala po dvou dětech neuvěřitelnou postavu. Nebála se dokonce svléknout do plavek a vystavila své tělo u bazénu před fotografkou Super.cz. Nemá se rozhodně za co stydět.

"Rozhodně to není zadarmo. Hodně ale hodně se musím hlídat v jídle," řekla Super.cz Eva Decastelo, která má s manželem Reném syna Michálka a dceru Zuzanku.

Cvičení moderátorka moc nedá. Bohatě jí ale stačí péče o děti a také velké stěhování, které ji v pondělí čeká. "Dva měsíce jsem v podstatě byla na stavbě. A teď začíná to šílené stěhování. Přemísťujeme se z osmipokojového domu do pětipokojového. Balím, vyhazuju věci, hlídám děti. Do toho mi dneska volal manžel, že přivezli domů nové štěňátko mopse. Takže se fakt nenudím," dodala se smíchem moderátorka.

5
fotek
Související témata:

Další články

Načítám