Hlavní obsah
Článek

Herečku Sandru Černodrinskou znají diváci Přístavu i seriálu Stream.cz Kadeřnictví nebo filmu Rafťáci.

Loni v březnu se půvabná herečka stala maminkou syna Vincenta. Mateřství si nadmíru užívá, ale čas si našla i na nové herecké příležitosti. Zahraje si v novém seriálu Linka, kde ztvární záchranářku Moniku. Jak sama Sandra vysvětluje, je ráda, že se její práce dá skloubit s mateřstvím.

„Proto pro mne návrat nebyl tak náročný, jako tomu může být při jiných profesích. Herecká práce se dá dobře skloubit s mateřstvím, pokud máte hodné babičky a dědečky, což my máme. Samozřejmě, že se mi v práci stýská po synovi, ale o to víc se na sebe těšíme a užíváme si dny, kdy pracovat nemusím. Navíc si toho neberu moc, nechci, aby mi zásadní okamžiky jeho života proklouzly mezi prsty,“ má jasno.

Černodrinská si zahraje i s populárním hercem Martinem Hofmannem (45), kterého naposledy proslavil seriál Most!.

„Měla jsem štěstí na herecké kolegy. Když jsem zjistila jejich jména, věděla jsem, že roli Moniky nemohu odmítnout. Jsem třeba ráda, že jsem poprvé měla větší spolupráci s Martinem Hofmannem, která byla moc fajn. Na natáčení jsme si hodně povídali, stejně tak režisér byl bezva. Z natáčení jsem se vracela odpočinutá, ale to nesmím říkat nahlas, a už vůbec ne doma,“ smála se herečka, která tak práci pojala zároveň jako odpočinek od mateřských povinností.

Reklama

Další články