Hlavní obsah
Článek

Herečka Pavla Tomicová (61) už rok prožívá těžké životní chvíle. Loni v prosinci ji opustil její manžel Ondřej Malý (56), který odešel za herečkou Kristýnou Kociánovou (38), s níž Tomicová hrála v seriálu Slunečná. Aby toho nebylo málo, Kociánová čeká s Malým miminko.

Od té doby Tomicová zhubla neuvěřitelných 35 kilo a s novou vizáží se poprvé veřejně ukázala v červenci na karlovarském filmovém festivalu.

To ještě krach manželství tajila. Nyní se po prázdninové pauze vrátila k natáčení seriálu ZOO, kde hraje veterinářku Anežku. A jak je vidět, stále je dost pohublá, ale už se naštěstí opět směje. Návrat do hereckého pracovního procesu jí ale určitě pomůže zahnat chmurné myšlenky.

Na place se potkala i se starými známými tvářemi Michaelou Pecháčkovou (19), Šimonem Bilinou, Lucií Polišenskou či Halinou Pawlowskou (68).

„Návrat před kameru byl malinko tvrdý. Připadá mi, jako bychom začínali znovu. A učení se textů? Přiznám se, že mi to do hlavy moc nešlo. Trvalo mi mnohem déle se je naučit než před prázdninami. Nějak jsem ztratila ten rytmus a všechno šlo prostě pomaleji. Jinak jsem se na natáčení těšila moc, ale velká facka pro mě bylo to ranní vstávání v pět. Tomu jsem ráda odvykla,“ přiznala hned po prvním natáčecím dnu mladá herečka Michaela Pecháčková, kterou si diváci oblíbili coby Sid.

Reklama

Další články