Článek
Miss World 2024 Krystyna Pyszková (27) si umí života užívat. Česká kráska se fanouškům opět ohlásila z dalšího exotického koutu světa. Ani tentokrát nechyběly fotografie, které její sledující doslova nadchly. Ukázala se totiž jen v plavečkách, a tentokrát i zezadu.
Na další luxusní dovolenou vyrazila opět po boku svého partnera, švýcarského miliardáře Byrona Baciocchiho. „Vyrazili jsme s rodinkou a přáteli do Chorvatska,“ prozradila nám. A zatímco partnera na sociálních sítích ukazuje jen sporadicky, o několik snímků od moře se s fanoušky přece jen podělila.
V minimalistických bikinách Krystyna tentokrát zapózovala zády k objektivu a předvedla fantastickou postavu i perfektně vyrýsovaný zadeček. Jen málokdo by přitom hádal, že je teprve několik měsíců po porodu. Dcerka Aurora, kterou modelka střeží v soukromí před okolním světem, přišla na svět v září 2025.
Krystyna se po porodu vrátila do formy obdivuhodně rychle a na její postavě je mateřství znát jen stěží. Jak? „Asi mi příroda odpustila,“ směje se. „Ale ne, myslím si, že pro mě funguje zdravá mysl = zdravé tělo. Nestresovat se nějakými čísly. Mám ráda svůj aktivní život a ten mi určitě velmi pomohl,“ dodala vítězka Miss World.
Po narození dcery se jí život obrátil o 180 stupňů, ale v tom nejlepším slova smyslu. „Určitě se můj život změnil. Člověk musí více zvažovat, kam a kdy jet, ale zase je to o to krásnější, když poznáváte nová místa a nové zážitky s tím miminkem,“ dojímá se.
Ačkoliv se dosud zdálo, že Krystyna s partnerem a dcerou jsou neustále na cestách, zbytek léta bude pro modelku spíše ve znamení pracovních povinností. „Co se týká zbytku léta, bude to spíše pracovní. Dodělávám univerzitu a píšu svoji závěrečnou práci, která navazuje na aplikaci, co připravuji. Ta půjde ven v září,“ prozradila Krystyna, která se už nemůže dočkat nejen vysněného titulu, ale i spuštění aplikace zaměřené na finanční gramotnost.




