Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Článek

Italská herečka Ornella Muti se již nemůže pyšnit čistým trestním rejstříkem. V úterý jí soud v italském městě Pordenone vyměřil pokutu 600 eur (16 500 korun) a podmínečný trest odnětí svobody v délce osmi měsíců. Dopustila se totiž podvodu tím, že před více než čtyřmi lety povečeřela s ruským prezidentem Vladimirem Putinem (62).

Devětapadesátiletá filmová hvězda s uhrančivým pohledem proslulá ze snímků jako Appassionata, Zločin a la Neapol či Život je krásný totiž toho času měla účinkovat v nasmlouvaném divadelním představení, ale omluvila se z něj. Jako důvod uvedla nevolnost.

Herečka nakonec sama přiznala, že v prosinci roku 2010 předstírala nemoc a přesvědčila lékaře, aby jí napsal potvrzení, že ochořela zápalem hrtanu a musí se několik dní léčit.

Místo klidu na lůžku však herečka odjela do ruského Petrohradu, kde se účastnila charitativní večeře s tehdejším ruským ministrem Putinem či hercem Kevinem Costnerem. K hereččině smůle ji u jednoho stolu s nimi zvěčnili fotografové.

Další články

Načítám