Hlavní obsah
Článek

Minimálně jednou do roka se sejdou. Modelky, které uspěly v soutěži krásy Miss ČR v době, kdy ji pořádal Miloš Zapletal, na mole Krušnohorského divadla v Teplicích opět předváděly v rámci charitativní přehlídky návrhářky Nadi Moravcové. A pořád stojí za hřích, i když většina z nich už je maminkami.

Na mole se obvykle schází stejná sestava a pro některé z krásek je to jediná příležitost, kdy zavzpomínají na své modelingové doby. 2. vicemiss z roku 2001 Andrea Vránová, provdaná Kloboučková, pány fascinovala zejména svými přírodními pětkami. Dekoltem jí na přehlídce mohla konkurovat pouze Lucie Šlégrová (41), která Miss ČR vyhrála v roce 2005 pod dívčím jménem Králová.

Jako modelky už téměř nepůsobí ani Radka Rosická (42), jako Kocurová se stala 2. vicemiss v roce 2002, nebo Lucie Křížková (39), která pod dívčím jménem Váchová soutěž krásy v roce 2003 vyhrála.

Na mole se naopak stále pohybují Veronika Chmelířová (36), 2. vicemiss 2007, nebo Aneta Vignerová (36), poslední vítězka Zapletalovy soutěže v roce 2009. Krásky v nejodvážnějších modelech doplnila ještě finalistka České Miss 2010 Kateřina Wohlmann Votavová (36).

Jak to bývalým misskám slušelo na přehlídce, jejíž výtěžek byl věnován nemocné Majdalence, se podívejte v naší bohaté fotogalerii.

Reklama

Další články