Hlavní obsah
Článek

Michaela Badinková (47) loni na podzim přiznala, že už netvoří pár s dlouholetým partnerem Janem Teplým, jenž je otcem jejích dvou dcer. Odstěhovali se od sebe a děti žijí s Míšou. Na nové randění zatím usměvavá blondýnka neměla ani pomyšlení.

Já zatím úplně nikoho nevyhledávám. Jsem hlavně matka, to je pro mě priorita. A nápadníci? Asi někde jsou, ale ještě o nich úplně nevím,“ smála se herečka během tématu randění.

Řeč na nápadníky padla díky tomu, že se herečka objevila na luxusním pražském plese a při svém příchodu na sebe strhla velkou pozornost. Herečka zvolila totiž zelenou barvu, která jí velmi sedla. „Původně jsem měla vybranou tmavší zelenou, ale pak vznikla tahle barva a je taková zářivější, takže se v ní cítím velmi dobře,“ mrkla na nás.

Herečku také postupně dohání minulost. Před lety se totiž zranila na lyžích a od té doby řeší natržené vazy a natržený meniskus. Operaci se stále snaží odkládat. „Mně to pořád hrozí, měla jsem nedávno konzultaci u doktora. Mám utržený přední křížový vaz a i meniskus mám takový nakřáplý, takže uvidíme, zatím to drží. Cvičím, posiluji. Nechce se mi do té nohy úplně vrtat, ale čeká mě to. Do pár let to budu muset řešit,“ doplnila v našem rozhovoru Michaela Badinková.

6
fotek

Další články

Načítám