Hlavní obsah
Článek

Představitel Elvise Presleyho Austin Butler (32) není zdaleka jedinou obletovanou hvězdou životopisného dramatu. Spouště fotoaparátů začnou horlivě cvakat, i když se na červeném koberci objeví Olivia DeJonge (24), jež ztvárnila Priscillu Presley.

Rodačka z Melbourne nemá na kontě mnoho rolí, ale už teď je jasné, že o ní ještě hodně uslyšíme. Zaznamenat jste ji mohli především v netflixovém seriálu Lidská společnost nebo hororu The Visit režiséra M. Night Shyamalana, který má na svědomí mimo jiné například Šestý smysl.

Pozornost režiséra Baze Luhrmanna, který ji obsadil do role Priscilly, nejspíš upoutala díky seriálu Will, jenž je počinem australského scenáristy Craiga Pearce, který s Luhrmannem dlouhodobě spolupracuje a podílel se například i na tvorbě Elvise.

„Je to nesmírně talentovaná mladá herečka. Skvěle se doplňuje s Austinem v roli Elvise,“ popsal Olivii Luhrmann. Do role ji obsadil po prvním castingu.

DeJonge začala s hraním už ve 12 letech a kromě hereckých rolí hojně namlouvala také reklamy. Své soukromí drží zatím pod pokličkou, ale vše nasvědčuje tomu, že je aktuálně single.

Olivia je velmi půvabná a má fantastickou figuru, jak dokázala i na londýnské premiéře, kam vynesla velmi sexy saténový model značky Jonathan Simkhai.

Na snímek Elvis se v českých kinech můžeme těšit od 23. června.

Související témata:

Reklama

Další články