Článek
Letošní Ceny Anděl se nesly v uvolněném a poklidném duchu. A to nejen během samotného udělování cen, ale i po jeho skončení, kdy se slavilo.
Důvod k radosti měli zejména vítězové. V kategorii sólových interpretů jimi jsou Michal Prokop a Klára Vytisková (40), skupinou roku se stala kapela Mňága a Žďorp a sošku v kategorii objev roku si odnesla Marie April.
Odchody známých osobností bývají často spojené s divokými večírky i menšími skandály, avšak tentokrát na místě probíhala jen dobrá nálada. Některé celebrity si užily afterparty a některé vyrazily po oceňování rovnou domů.
Zpěvačka Anna K. (61) odcházela s fešným mužem, se kterým na Ceny Anděl také přišla. V tomto případě jde o známého kadeřníka Michala Zapoměla, kterého pojí s Annou K. přátelství.
Ve výborné náladě odcházeli zpěvačka Sharlota (29) s manželem Lukasem Blakkem nebo vítězové druhé řady reality show Bachelor Martin Dubovický s Pavlou Vaníčkovou. Podívejte se v galerii.



