Článek
Už za pár týdnů bude Gabriela Soukalová (36) dvojnásobnou maminkou. Pokročilé stadium těhotenství je na bývalé biatlonové šampionce už znát, a právě proto se i svým fanouškům svěřila s tím, jak se její tělo během tohoto období změnilo.
„Nemyslela bych si, že to někdy řeknu, a už vůbec ne pár týdnů před porodem. Aktuálně mám už skoro plus dvacet kilogramů oproti své běžné váze. Navzdory tomu se cítím hezky ve svém těle,“ napsala Gabriela s tím, že je svému tělu vděčná za to, co všechno už za ty roky zvládlo a že může pod svým srdcem nosit ten největší zázrak.
„Ten pocit přeji z celého srdce každé ženě. Protože víte, co je podle mě největší škoda? Když člověk nevidí svou jedinečnost, krásu a slepě chce být jako někdo druhý. Přitom ten největší dar, který jsme dostali, je naše autenticita, odlišnost, jedinečnost v každé naší podobě,“ podotkla Gabriela, která chtěla svým příspěvkem povzbudit i ostatní, aby se měli rádi přesně takoví, jací jsou. „Děkuji sobě a svému tělu za to, že mi dává každý den dar pohybu. A děkuji za to, že vidím svět tak, jak ho chci vidět právě já, podle sebe,“ dodala Gabriela, která k příspěvku sdílela i fotografii v elegantních zelených šatech.
Právě v těch vyrazila i se svým snoubencem Milošem Kadeřábkem do společnosti. Konkrétně si nenechali ujít setkání s Arnoldem Schwarzeneggerem (78), který byl v Praze v rámci akce Noc s legendou. V galerii se podívejte, jak to Gabriele slušelo.





